O kuchni

Kuchnia to miejsce ważne w każdym domu, jest ona czymś szczególnym, przestrzenią ciepła i smaków. Jesteśmy przekonani, że właśnie w naszej kuchni bije serce domu, zwłaszcza gdy wypełnia się ona zapachem pieczonego mięsiwa, aromatem drożdżowego ciasta rosnącego w cieple, na zapiecku czy wreszcie wonią aromatycznych potraw.

Najważniejsze dla naszych klientów, którzy są smakoszami dań tradycyjnych to fakt, że nasze menu zaspokoi każde ich pragnienie kulinarne, bowiem u nas zasmakują prawdziwego aromatu i jakości nie tylko włoskiej pizzy, a także innych regionalnych przysmaków...

Każdy składnik, czy to warzywo czy mięso zamawiamy codziennie świeże, aby nasi klienci mogli cieszyć się ich smakiem.

Klienci znajdują u nas także szeroki wybór alkoholi i drinków oraz różne gatunki win. Co jakiś czas staramy się aktualizować nasze menu i wzbogacać je o nowe rodzaje dań.

Dla tych, którzy nie mogą wpaść do APISu proponujemy dostawę na telefon. Dbając o wysoką jakość naszych potraw i jej odpowiednią temperaturę, postanowiliśmy ją dostarczać do Państwa domów i miejsc pracy w specjalnych pojemnikach termicznych oraz ogrzewanych torbach.